Mercedes-Benz Vito
114 CDI Lang Automaat|Navi|Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 17.800,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 17.800,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 293,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.560,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 114 CDI Lang Automaat|Navi|Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 januari 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 191.696 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 293,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.800,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VHX-57-L |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 818 kg |
| Gewicht: | 1.982 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Actieve pakeerassistent
- comfortstoel(en)
- navigatiesysteem full map
- TEMPOMAAT (cruisecontrol)
- THERMOTRONIC (Climate Control)
- zijschuifdeur rechts
- aanhanger assistent
- achterklep
- Achteruitrijcamera
- AHW kogelkoppeling vast
- Airbag bijrijder
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-pakket
- audio installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar
- Bumpers in lakkleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- DAB ontvanger
- Dakreling
- Dimlichtassistent
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- Houten vloer
- Laadruimte-pakket
- Laadruimtebekleding tot het dak (hout)
- Multifunctioneel stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket
- Parkeer pakket
- radio
- Regensensor
- Roetfilter
- Rookvrij
- Scheidingswand doorlopend
- start/stop systeem
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar
- vermoeidheids herkenning
- Warmtewerend glas rondom
- zijwind assistent